Możliwość publikowania na stronie ZS

Do wszystkich członków zwyczajnych oraz honorowych Zrzeszenia Słowian.

 

Kochani,

z radością powiadamiamy, że na naszej stronie internetowej pojawiła się nowa zakładka – „ARTYKUŁY”. Została ona założona z myślą o możliwości otwarcia kanału wypowiedzi dla Was – dla wszystkich członków Zrzeszenia Słowian.

 

Chcielibyśmy zachęcić Was do publikowania w tym miejscu Waszych przemyśleń w postaci:

– artykułów

– felietonów

– utworów literackich prozą lub wierszem

– Waszych rysunków, obrazów, muzyki

– recenzji książek lub wartościowych filmów

– fotorelacji z ciekawych miejsc, które polecacie odwiedzić, zobaczyć

– Waszych tłumaczeń artykułów obcojęzycznych

– Waszych filmów (np. z kanału YouTube)

 

Tematyka – jaka Wam leży na sercu. Mogą to być tematy bezpośrednio lub pośrednio związane ze Słowiańszczyzną i rodzimą duchowością, więc także te związane ze zdrowiem, przyrodą, rozwojem osobistym itd.

Jednocześnie zachęcamy pozostałych członków do czytania i i prowadzenia rozmów pod wpisami. Nadszedł czas, byśmy się wymieniali tym, co dla nas ważne, żebyśmy nawzajem od siebie zdobywali wiedzę.

Każdy z Was ma coś ciekawego do powiedzenia. Liczymy na to, że włączycie się w to wspólne dzieło. Bo Zrzeszenie Słowian to właśnie Wy.

 

ZASADY:

1) Zrzeszenie Słowian jest prawnie zarejestrowanym stowarzyszeniem, odpowiedzialność za ewentualne wykroczenia wobec prawa i systemu spada na głowę jego prezesa. W związku z powyższym zastrzegamy sobie prawo do odmowy publikacji, mogących zaszkodzić Zrzeszeniu oraz osobie odpowiedzialnej za jego działanie wobec prawa. Unikajcie oskarżania, które może być poczytane jako pomówienie. Z imienia i nazwiska wymieniajcie osoby wg Was zasłużone i godne zapamiętania (w przypadku osób „niepublicznych” proście jednak o zgodę na to), natomiast imiona tych niegodnych pomijajcie, karząc ich po słowiańsku – brakiem pamięci i sławy.  Chodzi o to, żeby nie doprowadzić do żadnej potencjalnie niebezpiecznej dla nas sytuacji. Prosimy zatem o wyrozumiałość.

2) Ponieważ uzgodniliśmy, że nie będziemy tu na tej stronie poruszać polityki, prosimy o nienadsyłanie artykułów stricte politycznych.

3) Dbajcie o jak najwyższy poziom merytoryczny oraz stylistyczno-gramatyczny. Jeśli obawiacie się błędów, wskazane jest poproszenie o korektę językową kogoś z rodziny lub znajomych, to nieoceniona pomoc!

4) Każdy artykuł lub tłumaczenie opatrzone być musi imieniem i nazwiskiem autora bądź psudonimem (lub imieniem duchowym), znanym Zarządowi 😉

5) Nie wahajcie się używać zwrotów „ja”, „moim zdaniem”, „w moim odczuciu” itd. Zależy nam na tym, żebyśmy widzieli siebie nawzajem w tych artykułach!

 

Artykuły nadsyłajcie na nasz adres mailowy: kontakt@zrzeszenieslowian.org

 

Ten wpis został opublikowany w WICI. Dodaj odnośnik ulubionych.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML :

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>